TEDAVİLER

DİŞ TELİ

Diş teli çapraşık dişlerin düzeltilmesi için en sık kullanılan ve  en populer yöntemdir. Dişlerin üzerine braket adı verilen ataşmanlar yapıştırılarak dişler düzletilmektedir.

ŞEFFAF PLAK

Ortodontik tedavi yöntemlerinden biri olan şeffaf plak yöntemi son zamanlarda dijital diş hekimliği alanındaki gelişmelerle beraber ortodonti hastaları için diş teline alternatif olarak kullanılmaya ciddi oranda kullanılmaya başlanmıştır. Her geçen gün kullanımı daha da yaygınlaşan bu yöntem diş teline göre hastaya daha fazla konfor sağlamaktadır.

EKLEM TEDAVİLERİ

Vücuttaki en kompleks organlardan olan çene ekleminde diş sıkma, diş gıcırdatma, eklem ağrısı vb sorunlar görülebilmektedir. Ortodonti uzmanları hastaları muayene ettikten sonra eklem splinti, gece plağı ya da diş teli tedavisi gibi yöntemlerle hastanın şikayetine yönelik tedavi uygalayabilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Kliniğimizde randevu sistemi ile çalışmaktayız. Randevu talebinizi klinik sekreterimize telefon ile bildirerek en uygun zamana randevu alabilirsiniz. Randevuya gelemeyeceğiniz durumda da lütfen önceden bildiriniz. 

TELEFON

0352 222 91 92

0553 967 67 86

E-POSTA

drsedataltindis@gmail.com

ADRES

Gevher Nesibe Mahallesi, Gür Sokak, Ofisim Kayseri İş Merkezi A Blok Kat: 3 No: 10 (Tekden hastanesi yanı), 38010 Kocasinan/Kayseri

GOOGLE HARİTALAR İLE YOL TARİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Call Now ButtonHEMEN ARA